Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


REGISTRÁCIA 2022

ON LINE REGISTRÁCIA a PLATBA do 26.06.2022 23:59 !!!

PLATBA : 12 €. Pri platbe na účet, nezabudnúť uviesť VARIABILNÝ SYMBOL - DÁTUM NARODENIA v tvare DDMMRRRR (01011900). Do poznámky uviesť MENO A PRIEZVISKO.                                                                   Číslo účtu : ČSOB - SK45 7500 0000 0040 1153 0072 PRI PREZENTÁCII PLATBA 15 €  !!! HÁMORNÍČEK ZDARMA !!! Pri neúčasti bude štartovné použité na podporu detí.

HÁMORNÍCKY POLMARATÓN

Vyber si pretek :

Polmaratón   

Desiatka   

 

MENO a PRIEZVISKO:  

MESTO: 

ULICA, ČÍSLO: 

PSČ: 

Email: 

 

DÁTUM NARODENIA:

(dd.mm.rrrr):     
 

KLUB: 

ŠTÁT : 

MUŽ

ŽENA

  Súhlasím, že organizátor BK Spartak Medzev spracúva osobné údaje v súlade s GDPR – Nariadenie Európskeho parlamentu Rady EÚ 2016/679 (ďalej len Nariadenie) a zákonom č. 18/2018 o ochrane osobných údajov (ďalej len Zákon) s platnosťou od 25.5.2018 a Všeobecnými podmienkami Hámorníckeho polmaratónu. 

Týmto dávam BK SPARTAK MEDZEV,MESTO MEDZEV“ súhlas na spracovanie a zverejnenie mojich osobných údajov na účel športového podujatia 18.ročník HAMORNÍCKÝ POLMARATÓN konkrétne:

Spracovávané údaje: meno, priezvisko, rok narodenia, bydlisko, telefónne číslo, mailová adresa, sú potrebné na informovanie a komunikáciu s pretekárom. 

 Súhlasím / Nesúhlasím so zverejnením mojich osobných údajov (mena, priezviska, roku narodenia a miesta bydliska/klubu) na štartovacej a výsledkovej listine umiestnenej v mieste podujatia a na internetových stránkach organizátora.

 Súhlasím/  Nesúhlasím so zverejňovaním fotografií a videozáznamov z tohto podujatia na internetových stránkach organizátora.

Organizátor sa zaväzuje, že osobné údaje pretekára budú použité len pre toto podujatie, nebudú uschované  ani ponúknuté tretím osobám.

- organizátor nepreberá zodpovednosť za škody na majetku, alebo na zdraví súvisiace s cestou, pobytom a účasťou pretekárov na podujatí

- štartujem na vlastné riziko, môj zdravotný stav umožňuje štartovať na preteku a som povinný dodržiavať príslušné ustanovenia zákona  č. 8/2009 Z.z. o  cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhlášku Ministerstva vnútra Slovenskej  republiky 9/2009 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke.

ZAŠKRTNI "Nie som robot "

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

otázka

(Katarína Zimenová, 16. 6. 2018 14:08)

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa môžem prihlásiť na polmaratón, keď mám 15 rokov? vopred Ďakujem za odpoveď

Re: otázka

(Peter Buc, 21. 6. 2018 8:56)

Katarína Zimenová
Prihlásiť sa na pol maratón môžeš ak si dostatočné na takúto vzdialenosť pripravená,ale musí byť písomný súhlas rodiča a jeho osobná účasť na behu.

10ka

(Marcel, 11. 6. 2017 12:16)

Dobry den, chcem sa informovat aka bude trasa 10 km behu. Dakujem

Re: 10ka

(Marcel, 13. 6. 2017 17:03)

Dobrý deň Marcel,trasa Hámorníckej 10 - ky je identická s traťou Hámorníckeho polmaratónu s tým, že bežci spolu s pol maratóncami behajú až na 6,2 km kde je otočka späť do priestoru štartu a cieľa. Na otočke je rozhodca, ktorý zapisuje a usmerňuje pretekárov Hámorníckej 10-ky. Tešíme sa na stretnutie, športu zdar Imling

Re: 10ka

(Imling, 13. 6. 2017 17:09)

Dobrý deň Marcel,trasa Hámorníckej 10 - ky je identická s traťou Hámorníckeho polmaratónu s tým, že bežci spolu s pol maratóncami behajú až na 6,2 km kde je otočka späť do priestoru štartu a cieľa. Na otočke je rozhodca, ktorý zapisuje a usmerňuje pretekárov Hámorníckej 10-ky. Tešíme sa na stretnutie, športu zdar Imling

Hamornicek

(Brano, 25. 4. 2017 21:40)

Bolo by mozne,aby zacal Hamornicek aspon 30.min. skor. Vela bezcov, by chcelo vidiet behat aj svoje deti, ti co deti nemaju tomu nerozumeju. Ti co maju, urobi im to obrovsku radost a vacsiu chut do behu. Taktiez mozu potom povzbudzovat pri trati, kde to ti bezci ocenia. Odkedy je Hamornicek v case preteku, pri trati chybaju ludia a pre mba osobne frustrujuce. Dakujem za vyrozumenie.

Re: Hamornicek

(Imlimg, 28. 4. 2017 13:22)

Dovoľte mi zareagovať na komentár z 25.4.2017 - Brano, za čo sa chcem poďakovať a samozrejme s každým komentárom sa zaoberáme a slúžia nám na skvalitnenie nášho podujatia. V prvom rade musím pripomenúť,že HP je včlenený do Dní oslám mesta Medzev a máme prísne vyčlenený čas,za ktorý toto podujatie musíme stihnúť. V detskom Hámorníčku máme 14 kategórie v súlade s VMBL 2017 a podujatie trvá dve hodiny a viac,čiže posunúť štart o pol hodinu skôr nič nerieši a predsa prezentácia pre deti nemôže začať o 8.00 hod.deti ešte spia. Po polmaratóne a 10 km behu sa to už nedá, pretože o 14,00 hod. začína kultúrny program. A o tom Braňo čo píšete, že kto nemá deti....my ich máme, a máme aj 30 ročné skúsenosti a profesionálny tím čo všetko s plnou zodpovednosťou organizuje. Ale bohu žiaľ, nie všetko sa dá skľbiť tak, aby to vyhovovalo všetkým. Hámorníček sa od jeho začiatku stále štartuje v rovnaký čas a ku žiadnym zmenám nedošlo už z hore uvedeného dôvodu. Taktiež vyhlasovanie výsledkov na tribúne má pre deti a stovky divákov/hostí z Čiech, Maďarska a okolitých dedín/ už tradíciu. Uvažujeme aj o tom, že HP z dní mesta stiahneme na iný termín, kde by bol priestor všetko doladiť pre spokojnosť zúčastnených. Spoluorganizátorom podujatia je mesto Medzev a obec Štós,kde aj ich požiadavky musíme zosúladiť. Oslavy mesta začínajú omšou a inými podujatiami v meste, a títo ľudia sa presunú na 10,45 ku štartu In-Line,následne na polmaratón a po 11,00 hoh, na štart Hámorníčka, kde je stále niekoľko sto ľudí. viď foto z predošlých ročníkov.Ja nám ľúto Brano, že Vám nemôžeme momentálne splniť Vaše postrehy ale určite sa týmito pripomienkami budeme zaoberať, ďakujem pekne, športu zdar Imling.

desiatka

(Ladislav , 27. 4. 2017 11:06)

chcem sa opytat ci aj pri dobehnuti 10 kilometroveho behu budu pretekari dostavat medailu,,dakujem

Re: desiatka

(Imling, 28. 4. 2017 3:10)

Dobrý deň Ladislav, samozrejme po absolvovaní akejkoľvek disciplíny v rámci Hámorníckeho polmaratónu obdrží každý v cieli účastnícku medailu rovnakú,tešíme sa na Vašu účasť,športu zdar Imling