Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


Vyhodnotenie sezóny 2013

2. 12. 2013

 ...jeden z najúspešnejších športových výkonov za rok.

23.11.2013 sme uzavreli 4.kapitolu v bežeckom klube. Usporiadali sme záverečné posedenie spojené s vyhodnotením za rok 2013. Musíme konštatovať, že bol fakt najúspešnejší, najvydarenejší...

Na vyhodnotení sme sa zúčastnili 17 z 18 členov . Mali sme pozvaných aj hostí a nechýbala ani pani primátorka, ktorej ďakujeme, že prijala pozvanie.

Od založenia Bežeckého klubu Spartak Medzev 1.2.2010, náš klub sa rozrástol o nových členov, ktorí svojimi výkonmi robia dobré meno nášmu klubu aj nášmu mestu.

V tomto roku sme absolvovali 32 pretekov na Slovensku aj v zahraničí ( Viedeň – Rado Gedeon ), ( Schloss Hof – Paľa,Imling,Jaššo,Benedik,Vlček,Strömpl st. ,Sviatko,Belko,Strömpl ml., Justiňák,Safko, ( Berlín – Jaššo, Benedik ) . Najviac pretekov absolvovali  Belko - 16, Strömpl - 14,Semaník – 14, Jaššo – 11. Najúspešnejším pretekárom v klube je Semaník, ktorý  prakticky na každom preteku, ktorý zabehol, získal umiestnenie  na stupni víťazov. Ostatní členovia sa v tomto roku zlepšovali a  zabehli osobné rekordy na rôznych tratiach od 10 km po maratón.

Do budúceho roka sme si stanovili ešte vyššie ciele ako v tomto roku. Predpokladáme, že znova vycestujeme do zahraničia ( Düsseldorf ??? Ľubľana ??? ).

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Vyhodnotenie sezóny 2013

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.