Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


Pohár Bodvy , Hýľovská desiatka

28. 6. 2015

V sobotu za jeden deň sa konali až dve bežecké podujatia. Pohár Bodvy v Moldave a Hýľovská desiatka. Ráno o 9:00 bol štart polmaratónu v Moldave nad Bodvou, kde sa bežalo do Jasova a späť. Tohto preteku sme sa zúčastnili piati bežci z klubu, z toho jeden nováčik, ktorý zabehol svoj prvý pretek a hneď polmaratón. V tento deň prvú bronzovú medailu pre náš klub vybojoval Vlček Marián. Poobede o 15:00 sa v Hýľove konal ďalší pretek, kde sme vyslali ďalších štyroch členov. Hýľovská desiatka a jej prvý ročník bol pre náš klub taktiež úspešný. Hneď dve tretie miesta. V kategórii nad 60 rokov Ján Imling a nad 70 rokov Ján Semaník. Pred domácim pretekom (11.7.2015 o 11:00) nám ostáva už len jeden voľný víkend. Zrelaxovať, dobiť energiu a ide sa na to, aby sme si na konci mohli povedať " A JE TO".