Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


Beh Olšavskou dolinou - Blažice

10. 3. 2017

Dňa 5. marca 2017 sa za prekrásneho, pomaly už jarného slnečného počasia rozbehla bežecká sezóna. Neoficiálne otvorenie bežeckého roka sa uskutočnilo už tradične v obci Blažice, kde sa konal 42. ročník behu Olšavskou dolinou. Na štart 16 km trati sa postavilo rekordných 305 pretekárov s medzinárodnou účasťou. Medzi súťažiacimi nechýbali ani traja účastníci z BK Spartak Medzev. Vo výsledkovej listine sa bežci umiestnili vo veľmi silnej konkurencii na vynikajúcich pozíciach. Ako najlepší z bežeckého klubu sa umiestnil Kamil Puchír, ktorý obsadil s časom 1:03:18 (hod., min., sek.) v kategórii „B“, muži nad 40 rokov pekné 12. miesto. V kategórii „A“, muži do 40 rokov nás reprezentoval Andrej Gedeon, ktorý sa s časom 1:06:17 umiestnil na 19. mieste. V rovnakej kategórii „A“ sa na 79. mieste umiestnil Marcel Jaroš, ktorého čas bol 1:29:33. Všetkým bežcom ďakujeme za úspešné reprezentovanie nášho bežeckého klubu a za dobré bežecké výsledky. Vidieť, že bežci v zime na sebe pracovali, trénovali a dosiahli tak perfektné časy. BK Spartak Medzev bol tak opäťna trati viditeľný medzi ostatnými bežeckými klubmi. Ďakujeme. RB

 

Náhľad fotografií zo zložky Beh Olšavskou dolinou 2017

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Levitra Helps To Keep A Sexual Relation Alive

(KevinAbake, 19. 9. 2018 1:48)

Sexual relationship can be a pleasurable give to get relationship with one?s partner. If anything goes wrong within this give and take process, it really is enough to derail the connection. But whatever can happen which is unpredictable. Moreover, able to keep a wholesome sexual relationship means keeping oneself physically healthy. So any type of sexual disfunction needs to be helped by utmost care. One such health risk is male impotence commonly seen in men. Unable to keep a proper and prolonged penile erection contributes to male impotence. This is infact a serious problem for maintaining a proper sexual relationship. So when there arises this kind of problem it?s smart to treat it instead of sitting quiet.

The choice between the various available treatment options involve treatment with a proper medicine. Response to an oral agent such as Levitra can be extremely effective in this context. Studies show that erection dysfunction is primarily because of insufficient blood flow towards the penis? veins and lack of stimulation also. Practising oral therapy of Levitra boosts the rate of blood circulation that gradually stimulates the penis producing a hard erection, adequate for an intercourse.Levitra is certainly one such drug that is found to be effective. Clinically many experts have proved it even conditions patients that suffer from various health issues like hypertension, high cholesterol or diabetes. A lot of men, who took Levitra the very first time, responded positively for gaining high rate of success. Besides, it is often also found who's can be also taken with medicines accustomed to treat other health conditions.