Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


Zoznam prihlásených Hámornícky polmaratón 2019

15. 3. 2018
P.č. Priezvisko Meno Klub Kat. Úhrada Poznámky
1. Vlček Marián BK Spartak Medzev C/I ÁNO 1968 dom
2. Gedeon Andrej BK Spartak Medzev  A/I ÁNO 1980 dom
3. Onofrej Erik o5 Furča Košice A ÁNO 1981
4. Vilk Radovan BK Šaca A ÁNO 1985
5. Sciranko Jozef BK Spartak Medzev  C ÁNO 1961
6. Petráš Branislav Poproč  A ÁNO 1981
7. Rybár Marián  BK Steel Košice  B ÁNO 1971
8. Mihók Imrich o5 Furča Košice  D ÁNO 1954
9. Varga Ildikó Hegyalja 2050 H NIE 1960
10.  Bogár János  Hegyalja 2050 C NIE 1964
11. Podprocká Radka Rosenberg-Slovakia F NIE  1991 
12.  Závojnová Jana PRO Run Moldava H Zdarma 1959
13. Papcun Miroslav  Ak Slávia TU Košice  C ÁNO  1969
14.  Flaška Zdeněk MARAS Team B NIE 1972
15. Jaroš Marcel BK Spartak Medzev  B/I ÁNO 1979 dom
16. Honsch Karol Michalovce B ÁNO 1975
17. Jaššo Jozef BK Spartak Medzev B/I ÁNO 1974 dom
18. Štofková Zuzana MARAS Team G NIE 1979
19. Paľovčík Anton MARAS Team B ÁNO 1971
20. Kozár Ján BK Spartak Medzev  B NIE 1979
21. Bodnár Kamil Zemplínska N.Ves B NIE 1972
22. Garčár Ján  BK Steel Košice  D NIE 1952
23. Fedor Ondrej 3MR sport C NIE 1969
24. Strömpl Ján  BK Spartak Medzev  D NIE 1954
25. Herich Ludvig BK Spartak Medzev  A/I ÁNO 1997 dom
26. Balaž Jaro Active Life Košice  D ÁNO 1958
27. Pástor Juraj STG Košice A NIE 1982
28. Malejčík Jozef ml.  Jenkovce A ÁNO 1984
29. Malejčík Jozef st.  Jenkovce D ÁNO  1955
30. Ferencz Daniel Košice  B NIE 1976
31. Bačík Peter o5 Furča Košice  D NIE 1953
32. Semanová Zlaťa o5 Furča Košice  H Zdarma 1958
33. Stančák Marián BK Spartak Medzev D NIE 1957
34. Uhrín Stanislav amatere beháme pre radosť  A NIE 1981
35. Čalfa Miloš Košice  C ÁNO 1963
36. Kubiková Mariana IT Girls F NIE  1986
37. Perháč Martin Košice  A NIE  1985
38. Raschupkin Sergej Ukrajina Mukačevo  A NIE 1990
39. Lukčo Vladimír  Nováčany B ÁNO  1962
40. Laporčák Milan Baldi Squash Club Košice  A ÁNO  1983
41. Andrejko Ondrej ProRun Moldava A ÁNO  1991
42. Vargová Tereza NaturaDecor G ÁNO 1974
43. Katunský Marián BK Steel Košice  C NIE  1968
44. Bendzuch Tomáš  AK Maratón Rožňava  A ÁNO  1991
45. Lukáč Marek TJ Topľan Lúčka A ÁNO 1982
46. Mačejný Tomáš  Priatelia hôr a vôd A ÁNO 1980
47. Fottová Jana Prešov  H ÁNO 1964
48. Fotta Rastislav  Prešov  C ÁNO 1964
49. Starodubtsev Viktor JM Demolex Bardejov  B NIE  1970 
50. Hobor Peter Košice  A ÁNO 1987
51. Hoborová Timea Košice  F ÁNO 1988
52. Pástor František  MARAS team B ÁNO 1979
53. Gladiš Ladislav BK Steel Košice  B ÁNO  1975
54. Fedorko Ján Košice A NIE 1986
55. Trocha Rastislav Sparta B ÁNO  1971
56. Greško Miroslav  BK Steel Košice  D NIE  1954
57. Peržel Ján TJ Topľan Lúčka C ÁNO 1963
58. Mašlej Ľuboš TJ Topľan Lúčka  A ÁNO 1983
59. Kopčáková Seligová Beáta Metropol Košice  F ÁNO 1980
60. Šmajdová Martina Košice  G ÁNO 1974
61. Gabri Lórant MBK Veľké Kapušany  A NIE 1988
62. Korotvičková Zuzana  BK Steel Košice  G NIE 1979
63. Karabin Jozef OZ Pomoc Perešu B ÁNO 1979
64. Užák Martin Spiš Market A NIE 1981
65. Šuchová Marcela Martin G ÁNO 1975
66. Pokrievka Miroslav Martin B ÁNO 1975
67. Tkáč Julián Michalovce B NIE 1971