Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


Zoznam prihlásených Hámornícky polmaratón 2018

15. 3. 2018
Priezvisko a Meno  kat. Klub Úhrada Poznámky
1. Petráš Branislav  A Poproč ÁNO 1981
2. Puchír Kamil  B BK Spartak Medzev  NIE 1976  
3. Onofrej Erik  A 05 Bežecký klub Furča  NIE 1981
4. Lukáč Karol D Maratónsky klub KE ÁNO 1962
5. Jaroš Marcel A/I BK Spartak Medzev  NIE 1963
6. Pokrievka Miroslav  B Runningpro NIE 1975
7. Balaž Jaro D Active Life Košice  ÁNO 1958
8. Himič Anton D ProRun Moldava NIE 1958
9. Uličný Pavol  B MARAS team ÁNO 1976
10. Kalinský Richard A Rudník NIE 1989
11. Sciranko Jozef C BK Spartak Medzev ÁNO 1961
12. Malejčík Jozef Ing. PhD A Jenkovce ÁNO 1984
13. Mihok Imrich D 05 Bežecký klub Furča ÁNO 1954
14. Lörinc Jozef A 05 Bežecký klub Furča NIE 1982
15. Boros Róbert  A BK Spartak Medzev ÁNO 1982
16. Uličný Peter A MARAS team NIE 1983
17. Šuchová Marcela G Martin NIE 1975
18. Fabrici Václav  A KE ÁNO 1987
19. Šalata Martin  B BK Stará Ľubovňa  NIE 1969
20. Gedeon Andrej A/I BK Spartak Medzev  NIE 1980
21. Butkay Peter  A Ele-pele & RiVi NIE 1993
22. Semanová Zlaťa H 05 Bežecký klub Furča ÁNO 1958
23. Bačik Peter  D 05 Bežecký klub Furča ÁNO 1953
24. Pudelský Andrej B 05 Bežecký klub Furča ÁNO 1977
25. Orság Matej A All4Run Košice  ÁNO 1987
26. Koniar Jozef C BK Pesa Košice  ÁNO 1963
27. Keri Pavol B Liptovský Mikuláš  ÁNO 1976 z
28. Balogh Vladimír  C TJ Obal servis Košice  NIE 1963
29. Červeňák Michal A AC Michalovce NIE 1992
30. Kardoš Ivan B Košice  ÁNO 1977
31. Kostič Jozef C Revúca NIE 1962
32. Lukčo Vladimír  C Nováčany ÁNO 1962
33. Hvizdoš Marek C/I Koinonia Jan Krstitel NIE 1965
34. Benedik Štefan  C/I BK Spartak Medzev ÁNO 1960
35. Pastor František  A Košice ÁNO 1979
36. Gad Miroslav A ŠK COPY-SERRVIS LM ÁNO 1983
37. Garčár Ján  D BK Steel Košice  NIE 1952
38. Macejáková Soňa H

Priatelia behu ležerného, 

Adidas runners Bratislava 

ÁNO 1956
39. Jusko Jaroslav  A Dream Team ÁNO 1998
40. Schmiedl Peter A Dream Team ÁNO 1983
41. Telepun Martin A BK Steel Košice  ÁNO 1982
42. Kotlár Jozef  D Košice  ÁNO 1958
43. Dečo Michal A Innogy South East Europe NIE 1986
44. Pachota Štefan  B MBK Veľké Kapušany  NIE 1976
45. Bebjak Jozef  D Žilina NIE 1956
46. Paľovčík Anton B Cassa Hills ÁNO 1971
47. Bolanovsky Jan A IRONN MAN ÁNO 1986
48. Dečo Richard A Innogy South East Europe NIE 1988
49. Vargová Tereza G Nature decor Košice ÁNO 1974
50. Ružik Andrej A AK Maratón Rožňava ÁNO 1979
51. Mester Ladislav C Pro Run Moldava ÁNO 1961
52. Karabašová Soňa F Košice ÁNO 1994
53. Karabaš Samuel A Košice ÁNO 1997
54. Gladiš Ladislav B BK Steel Košice ÁNO 1975
55. Štenda Rastislav C 05 BK Furča NIE 1965
56. Danko Jakub A AC Michalovce NIE 1990
57. Ondrijová Erika G MTC Vyšná Šebastová ÁNO 1974
58. Honsch Karol B Michalovce NIE 1975
59. Kopčáková Beáta F Metropol Košice ÁNO 1980
60. Pribičko Peter D ŽSR Košice NIE 1947
61. Tisza Tibor D Belle Export-Import Košice ÁNO 1957
62. Tiszová Alžbeta H TMS International Košice ÁNO 1957
63. Varga Ildigó F HEGYALJA 2050 Maďarsko NIE 1960
64. Bogár János C HEGYALJA 2050 NIE 1964
65. Rataj Adam A Kežmarok NIE 1979
66. Sikorai Vladimír A ŠK Comenium Michalovce ÁNO 1980
67. Čeklovský Vladimír A ŠK Comenium Michalovce NIE 1981
68.  Čeklovská Petra F ŠK Comenium Michalovce NIE 1983
69. Grega Jozef B Košice NIE 1969
70.Šucová Ivana F Košice ÁNO 1985
71.Marošová Lucia F Stropkov NIE 1979
72.Maroš Matúš A Stropkov NIE 1980
73. Gabri Lóránt A MBK Veľké Kapušany NIE 1988
74.Farkašová Alena F AC Michalovce NIE 1984
75.Pavlov Jaroslav C AC Michalovce ÁNO 1964
76.Falisová Ľudmila H AC Michalovce ÁNO 1963
77. Kuklovský Peter A Tvrdošín NIE 1990
78.Malyy Anatolyi B Užhorod NIE 1974
79. Jaššo Jozef B/I BK Spartak Medzev ÁNO 1974
80. Kondáš Róbert A MBK Veľké Kapušany NIE 1989
81. Mockovčiak Róbert B TJ Obal Servis Košice NIE 1978
82. Mandúch Ján  B Prešov  ÁNO 1977