Choď na obsah Choď na menu
Meniny na web
 


výsledky

20. 7. 2016

3.ročník

Dievčatá 2012 a mladšie 30 m.

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 80 Papcunová Natália 2012 Medzev
2. 92 Fedorová Karin 2012 Sopka Seňa
3. 84 Lukáčová Ema 2012 Medzev
4. 52 Ricková Miriam 2012 Medzev
5. 68 Roob Lara 2013 Medzev
6. 96 Czinegová Natália 2013 Zálesie
         

Chlapci 2012 a mladší 30 m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 70 Paľa Martin 2012 Medzev
2. 10 Petráš Andrej 2014 Poproč
3. 99 Gedeon Andrej 2012 Medzev
4. 24 Onofrej Richard 2013 Medzev
5. 14 Strharský Richard 2013 Rudník
6. 29 Tomasch Oliver 2013 Medzev
         

Dievčatá 2009-2011 100 m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 78 Gedeonová Štefánia 2009 Medzev
2. 60 Roob Sophia 2009 Medzev
3. 51 Hospodárová Nina 2010 Medzev
4. 95 Ballaschová Karin 2010 Medzev
5. 20 Krausová Emily 2010 Medzev
         
         

Chlapci 2009-2011 100m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 20 Sopoliga Paul Adrián 2009 Sopka Seňa
1. 41 Skubeň Sebastián 2010 Košice
2. 14 Strharský Samuel 2010 Rudník
3. 94 Ptáček Luis 2009 Sopka Seňa
4. 37 Paľa Peter 2009 Medzev
5. 63 Czinege Samuel 2009 Zálesie
6. 62 Lukáč Matúš 2010 Medzev
7. 92 Šipoš Maximilián     2011 Medzev
                                                               

Dievčatá 2007-2008 200m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
         

Chlapci 2007-2008 200m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 13 Ščerbák Markus 2007 Sopka Seňa
2. 33 Brősztl Lukáš 2008 Medzev
3. 64 Klimovský Matej 2007 VSS Košice
4. 30 Ptáček Douglas 2008 Sopka Seňa
5.   Farkaš Filip    
         
         

Dievčatá 2006-2005 300m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 16 Ivančová Michaela 2006 ŠK Banské

Chlapci 2006-2005 300m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 28 Huďa Tomáš 2006 Sopka Seňa
2. 95 Brősztl Daniel 2005 Medzev
3. 91 Gašpar Dávid 2005  
4. 34 Kaleta Daniel 2005 Medzev
5. 90 Špegar Kristián 2006 Medzev
6. 61 Műller Tomáš 2006 Medzev
7. 22 Ščerbák Dávid 2006 Sopka Seňa

Dievčatá 2003-2004 600m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 54 Ivančová Tamara 2003 ŠK Banské
2. 79 Gedeonová Ema 2003 Medzev
         
         

Chlapci 2003-2004 600m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 69 Sopko Wiliam 2004 Slávia TU Košice
2. 38 Goleňa Dušan 2004 Medzev
3. 72 Ovčarik Dávid 2004 Sopka Seňa
         

Dievčatá 2002-2001 1200m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
         

Chlapci 2002-2001 1200m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 70 Kurák Michal 2001 ATU Košice
2. 47 Fridmanský Denis 2001 Medzev
3. 87 Sovius Marko 2002 Medzev
4. 23 Ovčarik Adam 2002 Sopka Seňa

Dievčatá 1999-2000 1200m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
         

Chlapci 1999-2000 1200m

poradie štart.č. priezvisko a meno rok narodenia klub-mesto
1. 2 Hospodár Peter 1999 Medzev